KołobrzegNieruchomości turystyczne na sprzedaż

VERANO
Apartamenty
opcje
Kontakt:
Sikorskiego 8
Kołobrzeg
tel.: +48 94 35 530 10
tel.: apartamenty@verano.k
Zobacz lokalizację na mapie
Strona www
Odległość od morza: 75m
Kompleks apartamentowo-hotelowy „Verano” to połączenie komfortowego budynku apartamentowego z centrum hotelowo-sanatoryjnym. Doskonałe położenie - 75 metrów od piaszczystej plaży i przy deptaku spacerowym parku zdrojowego stanowi niezaprzeczalny atut i potwierdzenie wyjątkowości lokalizacji inwestycji.
W czterokondygnacyjnym, nowoczesnym budynku zaprojektowano 54 komfortowe, klimatyzowane mieszkania o powierzchni od 30,32 do 59,17 m2. Ogrzewanie zapewni nowoczesny i ekologiczny system zarządzania ciepłem VRV Heat Recovery (energia aerotermalna) rekomendowany przez światowego lidera branży wentylacji i klimatyzacji firmę Daikin.

Dzięki połączeniu z Centrum Zdrowia i Relaksu VERANO powstanie bezpośredni dostęp do Centrum Zabiegów Leczniczych, basenów oraz wszystkich atrakcji kompleksu, takich jak: kawiarnia, gabinety kosmetyczne, grota solna, czterotorowa kręgielnia czy boiska sportowe ze sztuczną nawierzchnią. Całodobowa recepcja, monitoring, instalacje alarmowe oraz parking strzeżony zapewnią bezpieczeństwo i wygodę.

Z myślą o Państwa korzyści opracowany został program “VERANO RELAKS & BUSINESS”, który zapewni możliwość powierzenia swojego mieszkania do wynajmu bez konieczności uciążliwego, osobistego angażowania się w obsługę Gości.

Zakup apartamentu w Centrum Zdrowia i Relaksu VERANO to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących komfort, niezależność a zarazem chcących inwestować bezpiecznie i z wyobraźnią.
Po szczegółowe informacje, plany apartamentów i ceny zapraszamy do naszego biura sprzedaży w Kołobrzegu.